NASZE WARTOŚCI

PASJA . RADOŚĆ . KULTURA

PASJA

Łączy nas pasja do piłki nożnej i to ona była przyczyną powstania Piłkarskiej Ferajny. Chcemy się dzielić tą pasją z młodym pokoleniem. Właściwie ukierunkowana pasja przynosi dobre owoce i pomaga w rozwoju oraz kształtowaniu charakteru. Jest motorem napędowym w codziennym życiu.

RADOŚĆ

Każdy trening to ogromna radość dla trenerów i zawodników, chcemy stwarzać pozytywną atmosferę, gdzie trener wspiera i motywuje zawodników. Zależy nam, aby kreować przestrzeń, w której chłopcy cieszą się ze wspólnej gry oraz pogłębiają koleżeńskie relacje. Do domów wracamy z uśmiechem na twarzy.

KULTURA

Zasada obustronnego szacunku to podstawa każdego treningu. W tym temacie stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Wiemy, że dla zawodników trener jest wzorem, również w zachowaniu. Chcemy, aby dobre zachowania przenosiły się z boiska do życia. Sport niesie ze sobą ogromną moc do takich zmian.

NASZE TRENINGI

 • Piłka Nożna w formie rekreacji

  U nas dzieci trenują bez presji, jaka często występuje w klubach o profilu zawodowym. Stawiamy przede wszystkim na rozwijanie pasji do sportu. Podstawą do tego jest przyjazna atmosfera o jaką dbają nasi trenerzy na treningach.

 • Wysoka intensywność

  Dzieci uwielbiają i potrzebują dużo ruchu. Każdy trening prowadzony jest z wysoką intensywnością, oczywiście dobraną odpowiednio do wieku. Ale nie martwcie się - nie zapominamy o przerwach na wodę.

 • Coś więcej niż treningi

  Używamy sportu do przekazywania wartości, na treningach zwracamy uwagę na kulturę oraz postawę fair-play. Naszym zawodnikom wpajamy zasadę obustronnego szacunku, dzięki czemu na treningach panuje wyjątkowa atmosfera.

 • Grupy z przedziału 4-10 lat

  Jesteśmy skoncentrowani na pracy z dziećmi z przedziału od 4 do 10 lat. Skupiając się tylko na takiej grupie, lepiej znamy ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu nasze treningi są odpowiednio dopasowane do wieku zawodników.

 • Treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów

  Piłka nożna to dla nas pasja. Jako trenerzy pracujemy na co dzień w różnych warszawskich klubach piłkarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w trenowaniu dzieci i młodzieży na różnych poziomach. W Piłkarskiej Ferajnie są kompetentni trenerzy o wysokiej kulturze osobistej.

 • Wybór częstotliwości treningów

  Każdy ma prawo wybrać z jaką częstotliwością trenuje w Piłkarskiej Ferajnie. Można trenować raz na tydzień, dwa razy w tygodniu albo zdecydować się na trzy treningi tygodniowo.

 • Wspieramy Rodzinne relacje

  Organizujemy również dodatkowe wydarzenia sportowo-kulturalne, np. pikniki, treningi ojca z dzieckiem, mecze ojców, turnieje, spacery edukacyjne itp. Rodzina jest najważniejsza i chcemy stwarzać przestrzeń do rozwoju tych relacji.

 • Świetne miejsce na start

  Atmosfera jest dla nas kluczowa, a uśmiech na twarzach naszych zawodników - bezcenny. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Piłkarska Ferajna to świetne miejsce do rozpoczęcia przygody ze sportem profesjonalnym.

NASZ SYSTEM SZKOLENIA

 • Każdy trening dostosowany jest do danej grupy wiekowej doborem ćwiczeń oraz intensywnością, ale wszystkie zajęcia są zawsze przygotowane w oparciu o poniższy schemat:

 • Rozgrzewka

  Rozpoczynamy od berków i zabaw na ożywienie. Przede wszystkim ma być dużo ruchu i jeszcze więcej śmiechu. Oczywiście najlepiej wychodzą te zabawy w których zawodnicy 'polują' na trenerów.

 • Technika / Taktyka

  Najważniejsza zasada tej części treningu: każdy zawodnik z piłką przy nodze. Skupiamy się głównie na nauce i doskonaleniu techniki: prowadzenia piłki ze zmianą kierunku biegu, zwody, podana i przyjęcia wewnętrzną częścią stopy, uderzenie prostym podbiciem. Poznajemy też elementy taktyki, szczególnie indywidualnej.

 • Gra 1 na 1

  Rywalizacja w formie 1 na 1 uczy kreatywnego podejścia do szybko zmieniającej się sytuacji na boisku, wprowadza dużą intensywność oraz daje wiele satysfakcji ze strzelonych bramek. Ćwiczenia z pełną presją ze strony rywala wprowadzają również wysoką intensywność do treningu.

 • Mecz

  Każdy treningi kończy się meczem - jest to ukoronowanie dobrego treningu i oczywiście jego kluczowy element, na który wszyscy czekają. Mecze odbywają się w formie małych gier, dzięki czemu każdy ma szanse być dużo przy piłce i strzelić dużo goli.

NASI TRENERZY

Mateusz

Trener o tysiącu ksywkach - wymyślanych przez zawodników. Świetny specjalista. Uwielbia się wygłupiać na treningach, po treningach zresztą też.

Michał

Najwyższy trener w Piłkarskiej Ferajnie. Profesjonalista w każdym calu. Poza piłką nożną - fan sportów ekstremalnych. Lubi chodzić w kaszkiecie.

Piotr

Doświadczony trener i pedagog, dla którego szczegóły mają znaczenie. Umiejętnie łączy hiszpański model gry z polską myślą szkoleniową :)

Michał

Zawsze uśmiechnięty trener najstarszej grupy w Piłkarskiej Ferajnie. W ciągu dnia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Tomek

Trener najmłodszej grupy w Piłkarskiej Ferajnie. Specjalista od integracji sensorycznej. Pozytywnie zakręcony. W wolnych chwilach pisze baśnie.

Filip

Trener-asystent w Piłkarskiej Ferajnie. Łapie świetny kontakt z najmłodszymi zawodnikami. Robi pompki na jednej ręce!

PARTNERZY

 • Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną kliniką rehabilitacyjną i ortopedyczną. Istniejemy w Warszawie od 2004 r. i leczymy tych, którzy w krótkim czasie chcą powrócić do sprawności po kontuzji.

 • SELECT Sport jest jednym z wiodących producentów ręcznie szytych piłek na świecie. Jest marką znaną z innowacyjnych rozwiązań. SELECT eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów świata.

 • Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

 • Dofinansowanie w ramach programu "KLUB" Ministerstwa Sportu i Turystyki

 • Lodziarnia Ulica Baśniowa zaprasza!
  Al. Wojska Polskiego 41
  Warszawa